Hale namiotowe | Konstrukcje stalowe lekkie | Konstrukcje stalowe ciężkie | Wiaty stacji paliwowych | Myjnie bezdotykowe | galeria | Workownice | Mapa |
plenderu
Myjnie samoobsługowe

Firma Ekostal ma zaszczyt zaprezentować ofertę na zadaszenie myjni bezdotykowej samoobsługowej. Prezentowane przez nas wiaty to struktury, które posiadają łukowy, przezroczysty dach, wykonany z poliwęglanu komorowego zapewniający dużą ilość naturalnego światła. Jest on wsparty na stalowych filarach, do których mocowana jest konstrukcja wspornikowa umożliwiająca montaż ozdobnej attyki różnych kolorach RAL z naniesioną grafiką według wytycznych klienta.

  • szerokość stanowiska   5,10m
  • wysokość wjazdu         3,60m
  • długość stanowiska      6,00m
  • ilość stanowisk        dowolna


Posiadając biuro projektowe, tworzymy z myślą o środowisku naturalnym. KAŻDY ELEMENT KONSTRUKCJI JEST POWTARZALNY, WYKONYWANY W MATRYCACH, CO POZWALA NA ŁATWĄ ROZBUDOWĘ LUB MODYFIKACJĘ KONSTRUKCJI W PRZYSZŁOŚCI. Dzięki temu naszym klientom dostarczamy sprawdzonych i innowacyjnych rozwiązań, które są nie tylko trwałe, ale również opłacalne z finansowego punktu widzenia. Używając odpowiednio zaawansowanych narzędzi projektowych, jak i nowoczesnego parku produkcyjnego, w ręce kontrahentów przekazujemy produkt, który wyróżnia się na tle konkurencji.

Dach poszyty jest poliwęglanem komorowym w dowolnym kolorze RAL, mocowanym do konstrukcji za pomocą specjalnych, systemowych listew aluminiowych z uszczelnieniem gumowym. Konstrukcja myjni samochodowej wykonana jest z zimnowalcowanych kształtowników stalowych o przekroju prostokątnym i kwadratowym. Wszystkie oferowane przez nas konstrukcje są w odpowiedni sposób zabezpieczone przez korozją, erozją i innymi zniszczeniami. Wykorzystujemy cynkowanie ogniowe, zgodnie z normą PN-EN ISO 1461. Istnieje także możliwość lakierowania proszkowego na wybrany kolor z palety RAL. Zabieg ten poprawia i podnosi walory estetyczne konstrukcji. W ten sposób – na rynek – dostarczamy nie tylko trwałych rozwiązań technologicznych, ale również ciekawych z punktu widzenia stylistyki.

Oferujemy wypełnienie ścian bocznych banerami plandekowymi, z plexi lub poliwęglanu komorowego. Proponujemy zarówno banery reklamowe sięgające dachu konstrukcji, jak i wypełnione do określonej wysokości ściany. W tak prosty sposób uzyskać można choćby efekt oddzielenia poszczególnych stanowisk mycia.

Na środku każdego stanowiska przygotowane jest gniazdo do zamocowania obrotowej lancy myjącej. Naszą szeroką ofertę uzupełnia możliwość wykonania także stanowisk do mycia pojazdów nadgabarytowych. W takim przypadku proponujemy Państwu konstrukcje bez zadaszenia, z lancą na wysięgniku obrotowym. Dbając o szczegóły i zabezpieczenie konstrukcji, montujemy ją na przygotowanej posadzce za pomocą kotew chemicznych lub rozprężnych.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Z przyjemnością podejmiemy współpracę w zakresie projektowania i wykonywania wiat do myjni samoobsługowych zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. W przypadku szczegółowych pytań z zakresu sposobu wykonania konstrukcji prosimy o konsultacje z biurem lub pod nr Tel. 604 250 425.


created © by luksite 2008 - 2009. All Rights Reserved.