Hale namiotowe | Konstrukcje stalowe lekkie | Konstrukcje stalowe ciężkie | Wiaty stacji paliwowych | Myjnie bezdotykowe | galeria | Workownice | Mapa |
plenderu
Wiaty stacji paliwowych

Firma Ekostal ma zaszczyt zaprezentować szeroką ofertę na wiaty i zadaszenia. Posiadamy własną pracownię, w której powstają, dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów, nowoczesne i bezpieczne projekty. Nasi specjaliści czuwają również nad procesem produkcji, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach.

Oferowane przez nas konstrukcje przeznaczone są do obudowania systemami wizualizacji sieci handlowych lub dystrybutorów paliw. Dbając o właściwe parametry, proponujemy tylko takie, które wykonane są z hutniczych gorącowalcowanych kształtowników stalowych. Stawiając na funkcjonalność oraz ekologię, nasze konstrukcje zostają zabezpieczone antykorozyjnie poprzez cynkowanie ogniowe. Poszycie dachu wykonujemy z uniwersalnego i praktycznego materiału jednocześnie – z blachy trapezowej.

Jesteśmy profesjonalistami. Wiemy, że na całość składają się zawsze użyteczne detale i właśnie dlatego
KAŻDY ELEMENT OFEROWANYCH PRZEZ NAS KONSTRUKCJI JEST POWTARZALNY, WYKONYWANY W MATRYCACH, CO POZWALA NA ŁATWĄ ROZBUDOWĘ LUB MODYFIKACJĘ KONSTRUKCJI W PRZYSZŁOŚCI.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, stajemy na stanowisku, że poszycie konstrukcji obejmuje wszelkie obróbki blacharskie, okapy i rynny. Dostosowujemy się również do indywidualnych potrzeb – zgodnie z decyzją podjętą przez klienta konfigurujemy rozmieszczenie świetlików.

Analizujemy i projektujemy, budujemy i nadzorujemy. Na każdym etapie prac stawiamy jednak na bezpieczeństwo. Wszystkie oferowane przez nas konstrukcje posiadają odpowiednią, aktualną dokumentację techniczną dopuszczającą je do użytkowania zgodnie z obowiązującymi przepisami budowlanymi, wykonaną przez licencjonowanych projektantów. Dostosowujemy się także do aktualnie obowiązujących przepisów i standardów – konstrukcje naszych wiat spełniają wymagania obciążeń śniegowych i wiatrowych.

Służmy pomocą na każdym etapie prowadzonych prac. Poza zoptymalizowanymi produktami, które tworzymy zgodnie z Państwa wytycznymi, nasi fachowcy są w stanie zadbać o kluczowe elementy z zakresu identyfikacji wizualnej. Dzięki kompleksowym działaniom, tworzymy produkt solidny, bezpieczny i taki, który umożliwia umocnienie marki.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Z chęcią przedstawimy zrealizowane projekty i pomożemy w podjęciu właściwych decyzji w zakresie projektu wiat stacji paliwowych. W przypadku szczegółowych pytań z zakresu sposobu wykonania konstrukcji prosimy o konsultacje z biurem lub pod nr Tel. 604 250 425.
created © by luksite.ovh.org 2008 - 2009. All Rights Reserved.